Otevřeno pondělí až čtvrtek 9.30 - 12.00

Hledáme maminky ochotné podílet se na chodu Kuřátka

MC Kuřátko naléhavě hledá/přijímá zájemkyně o pozici:
 
maminka – dobrovolnice / „lektorka“ MATEŘSKÉHO CENTRA
 
Navštěvujete ráda programy v mateřském centru a mrzelo by vás, pokud by byly zrušeny či omezeny? Máte nápady na projekty nebo činnosti, které vám v centru jako rodičům malých dětí chybí?
 
Pokud odpovídáte ano a máte chuť a trochu času věnovat společné zajímavé práci v kolektivu dalších maminek na rodičovské dovolené, prosíme, ozvěte se nám!  
 
V souvislosti se zářijovým odchodem dalších maminek do stálého zaměstnání, hledá mateřské centrum Kuřátko pro školní rok 2009/2010 velice naléhavě nové maminky – dobrovolnice zejména pro kroužek rytmiky pro nejmenší, sportování pro děti a další práce spojené s přípravou programu centra či textů o činnosti sdružení. Více informací níže.
 
Náročnost dobrovolnictví aneb „požadujeme“ :
  • Věnovat dvě až čtyři dopoledne v měsíci denní službě s tvorbou krátkého programu přímo v centru či externě vypomoci s dalšími činnostmi sdružení stávajícím členkám (vše dle dohody a vašich časových možností a zájmu)
  • Věnovat se s nadšením a ochotou „práci“ s jinými dětmi a jejich rodiči, kteří centrum navštěvují, chuť rozvíjet svůj osobní potenciál, přinášet zajímavé nápady a pomáhat je realizovat.
Výhody dobrovolnictví aneb „nabízíme“:
  • zajímavou, kreativní a osobnostně velice přínosnou činnost v prostředí neziskového subjektu. Získání neopakovatelných životních i profesních zkušeností, které zcela jistě pozitivně obohatí život váš i vašich dětí.
  • Aktivní maminky a lektorky mateřského centra mají vstup na většinu standartních programů centra zdarma, poskytujeme také slevy na vybrané programy a externí školení ve vztahu k činnosti sdružení.
  • V případě, že se do aktivit centra dlouhodoběji a pravidelně zapojíte, je možná i drobná finanční odměna v rámci realizovaných grantů.
 
Zájemkyně si mohou spolu s aktuálními lektorkami daných programů vyzkoušet, co konkrétní dobrovolnická práce v centru  obnáší a to každé pondělí, úterý či středu v měsíci květnu a červnu v MC Kuřátko.
 
Bude-li nás více, bude variabilnější program pro Vás, maminky, ale zvýší se také zástupnost v době nemocí našich dětí.
 
V případě dotazů kontaktujte prosím, nejlépe osobně v uvedené dny:
Katku Tomešovou (tel. 777 00 17 19), Věru Vydrářovou, Petru Koubovou.
25.04.2009 21:57:02
KuratkoMC
13570100_540163019519655_2030582384_o.png
Mateřské centrum Kuřátko, Na Okruhu 1/395, Praha 4 - Písnice, IČ 26593084
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one