Otevřeno pondělí až čtvrtek 9.30 - 12.00

Prosincové akce

Příchod zimy je spojen s prosincem a prosinec s Vánocemi, které se tak pomalu přibližují. Abychom Vám i dětem ten letošní podzimně-zimní čas čekání zpříjemnili co nejvíce, připravili jsme pro Vás několik zajímavých akcí, z nichž na některé bychom Vás nyní rádi upozornili.
Výzdoba mateřského centra se v čase vánočním opět promění a celé centrum se oblékne do hávu staročeských Vánoc. V rámci výtvarných kreativních akcí bychom letos chtěli vyzkoušet několik novinek.
V rámci aranžérského dopoledne s květinami Babeta v úterý 2.12.2008 se mohou přihlášené účastnice rozhodnout mezi výrobou tradičního adventního věnce nebo novou adventní výzdobou. Přihlášky přijímáme již nyní přímo v MC či prostřednictvím e-mailu. Cena: běžné vstupné + spotřebovaný materiál (hotový výrobek cca 100 - max. 200 Kč). Standartním výrobkem jsou věnce, pokud tedy máte zájem o výrobu adventního dekoračního aranžmá na před-vánoční stůl, napiště nám toto, prosím, do své přihlášky (buď v centru či e-mailem na kuratkomc@seznam.cz).
Vyzkoušíme si také nově práci s pedigem (výroba jednoduchých rybiček!!! nebo zvonečků na naše vánoční stromky).
► Jako každoročně nebude chybět výroba netradičních ozdobiček – tentokrát jsme vybrali: roztomilí papíroví andělíčci z podtácků a dále ponechali tradiční akce výroby vánočních svícínků a ozdob z přírodnin (ořechy, pomeranče aj.) s našimi nejmenšími.
Součástí prosincového programu je taktéž MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA plánovaná na středu 3.12.2008. Pro veliký loňský ohlas a z důvodu pohodového průběhu celého programu jsme se rozhodli ji letos rozdělit na dvě části - dopolední od 9:30 (resp.10 hod) a odpolední od 15:30 (resp.16 hodin). Přijít tak mohou i rodiče se svými staršími školkou či školou povinnými dětmi. Součástí besídky bude zejména hudební a taneční program (rytmika) spojený s návštěvou Mikuláše (zdůrazňujeme, že po předchozích zkušenostech budeme hledat osobu tzv. "bez čerta") a dárkový balíček pro dítě.
Dále bychom rádi upozornili, že z důvodu zvýšeného zájmu ze strany rodičů o nově otevřenou hernu Montessori, jsme se spolu s lektorkou Katkou Slovákovou rozhodli ještě v rámci prosincového programu uspořádat přednášku na téma "Pedagogika Montessori v teorii a praxi" pro všechny, kteří by se o této metodě výchovy a vzdělávání chtěli dozvědět více a výhledově hernu Montessori v MC Kuřátko navštívit či navštěvovat.
Termín konání: středa 10.12. od 10 hodin.
 
Po celý prosinec nebudou samozřejmě chybět vaše oblíbené rytmické tanečky, divadélko (připravujeme pohádku: Jak Krtek s Myškou slavili Vánoce) a další oblíbený program.
 
Budeme rádi, pokud si z naší nabídky vyberete a na některý z našich programů se zajdete podívat.
 
PŘIHLÁŠKY na Výrobu adventních dekorací a Mikulášskou besídku PŘIJÍMÁME JIŽ NYNÍ v našem Mateřském centru (či prostřednictvím výše uvedeného e-mailu).
Upozorňujeme také, že počet míst na Mikulášskou besídku je kapacitně omezen.
 
Prosíme laskavě všechny zájemce, aby se na vybrané akce registrovali vždy pouze jedenkrát a pouze jedním způsobem (v rámci e-mailové přihlášky obdržíte potvrzení), aby nedocházelo ke zbytečným administrativním zmatkům.
Děkujeme za pochopení.
27.12.2008 00:29:35
KuratkoMC
13570100_540163019519655_2030582384_o.png
Mateřské centrum Kuřátko, Na Okruhu 1/395, Praha 4 - Písnice, IČ 26593084
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one